Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar - centrum všeho dění!

Goto down 
+3
Wichiten
Niiya
Wolfie
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorZpráva
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeMon Jun 18, 2012 1:45 am

Bar u Křivého G je nejlepší místo na seznámení se, ožrání se či trávení volných chvil. Úžasné místo na rekonvalescenci po zranění. Prostě posezením u baru nic nezkazíte!

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Niiya - hra   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:32 am

Když už pomalu slunce zapadá a v hospodě jsou tucty starých vousatých hospodských povalečů, sebevědomě rozrazím dveře a nakráčím dovnitř. Dojdu k baru a snažím se ladně dosednout na barovou židli. Kdybych neuklouzl na podlaze, aj by se mi to podařilo. To je trapas... Začervenám se, sednu na židli a objednám si od výčepního pivko.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:34 am

Sedí na opačném konci stolu,popíjí jeden drink a nechce vědět co v tom je. Pouze se ušklíbla když viděla chlapce padajícího na zem. to se staně.... Dál kouká nepřítomně do sklenice.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:39 am

První pivo dopije dost rychle, protože měl žízeň jak... jak něco hodně žíznivého a rozhlédne se kolem. Žádného známého nevidí, tak se kouká po nějaké slečně. Všimne si na druhé straně ostře červené hřívy a potměšile se usměje. Objedná si drink, sebere a přijde k slečně svým "já jsem vážně sexy" krokem a sedne si vedle ní. Nápadně si ji prohlídne a hodí se sebe drink. Vzápětí se snaží nevypadat moc zeleně, protože je to fakt hnus.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:44 am

Podívala se na nově příchozího Užij si,je to fakt výborné pomyslí si sarkasticky,když vidí co má za drink. Pomalu se napila svého drinku,který je už jakž takž přijatelně dobrý,asi si na jeho chut zvykla.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:47 am

Statečně si objedná další drink (tentokrát raději jiný) a pak se nonšalantně podívá na červenovlásku "Taková pěkná slečna, můžu tě na něco pozvat?" zeptá se ji a kopne do sebe drink. Konečně chutná alespoň pěkně přijatelně.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:49 am

Pěkná? Upřímně se diví, kde je hezká? A ne děkuji, mě stačí že mám za sebou dva drinky, z toho ten jeden byl co jste si dal předtím... výborné že? konec věty nechala vyslyšet v ironii.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:54 am

Při představě chuti svého předešlého drinku se oklepe, nenápadně samozřejmě. "Ano, vážně skvělý. A můžeme si tykat. Jsem Niiya. Kobayashi Niiya." napřáhne k ní ruku.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:57 am

"Wichiten. Shiranui Wichiten Mile se usmála a stiskla Niiyovi ruku.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:59 am

!!!Píšeme v 1. osobě (já) a čas přítomný!!!
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:01 am

"Pěkné jméno." Moment... Shiranui... Wichiten.... A kurva! uvědomím si že je to mág z našeho cechu a nervózně se usměju. Potom zas rychle nahodím výraz "Jsem děsně sexy" a zazubím se na ni. "Jsi mág, že jo?"
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:01 am

takže tiskám? XD gomen... slovesa nebyl nikdy můj obor... xD a gomene, tak a ted mě stihne trest.. kamenem do hlavy což?

A prosím na upozornění vypravěče nereagovat Wink Ať v tom tu není bordel a neplete se to se hrou Wink Srdíčko si můžeš vylívat v pokecu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:06 am

Díky a chm a co na tom? milý úsměv vystřídal výraz naprosté znuděnosti.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:09 am

"Jsme ve stejném cechu. Jsem o tobě slyšel, že ovládáš oheň... Zas někdo, kdo mi krade kšefty, co?" Začínám litovat, že jsem si k ní přisedl. Raději si objednám whisky a kopnu ji do sebe.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:12 am

Ani ne,kdyby nebylo ohně nikdy bych nikam nešla. Byla bych někde v domku u lesa a chodila do přírody, a taky bych neměla tohle ukazuje na své vlasy. Bezva, jen se tu opij,já počkám až budeš ležet a pakvypadnu . Poručí si u barmana drink,stejný jako předchozí.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:18 am

Mile přikyvuju, ačkoli nechápu, o čem ta holka mele. Rozhlédnu se kolem a v rohu vidím nějakýho starýho dědu, nadšeně zvednu ruku "Héj, Masuo! Chlapé! Dlouho jsme se neviděli." a ačkoli ho vůbec neznám, jdu za ním. Jenom ať se zbavím tý holky.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:19 am

Pokrčila rameny, at si mylsí co chce. Konečně odešel, nesnáším společnost. vždycky mi nutí jejich názory.... Pomalu dopíjí svůj drink a jde k sobě na pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:23 am

Když Wichiten odejde, změním směr a zase si sednu k baru. Objednám si ještě jedno pivko a čumím do blba. Jestli se s ní někdy dostanu na nějakej quest, tak poser koště. . Když dopiju, tak za sebe zaplatím a znuděně výjdu z hospody a jdu lelkovat domů.


Naposledy upravil Niiya dne Wed Jun 27, 2012 12:29 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 8:49 am

Posadí se na židli Hej, je tu někdo?? a podívá se směrem k baru.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 12:19 am

Vejde do hospody trochu vystrašená to je pajzl! sedne si k osamělému stolu a pozoruje ožralé
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 12:31 am

Rozrazím dveře a nakráčím dovnitř. Asi už vážně začínám propadat alkoholismu... řeknu si a vypláznu se u baru a objednám si pivko. Rozhlédnu se kolem, ale nikoho známého nevidím, krom obvyklých hospodských povalečů. Zahlédnu pár pěkných dívek, ale po trapasu s Wichiten nemám na flirt chuť.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 12:36 am

Lekne se když se rozletí dveře ach bože! To snad není možné to tu takové divné lidi budu potkávat pořád? smutně se dívá na ruce zvedne hlavu ale je docela pěkný usměje se směrem k němu i když vidí že pomalu usedá
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 12:39 am

Ucucává pivo a točí se na barové židličce. Chjooo, to je nuda... postěžuje si v duchu a položí si bradu na barový stůl. Ani ho nepřekvapí, když usne...
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 12:44 am

Stále si kouká na ruce pak jí napadne že by si mohla něco objednat hálo prosím mohla bych dostat trochu vody??? zní jak ustrašené káče pomyslí si,zkusím trošku rázněji jsem přece jen v hospodě né doma kde mě kde kdo obskakoval Pane mohl by jste mi prosím přinést vodu! usmívá se z dobrého pocitu ráznosti...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 12:47 am

Stále spí a zdá se mu, že mu prsatá blondýna masíruje záda. Blaženě se překulí až spadne ze židličky. "Auuu" zavyje a neobratně se vyškrábe na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - centrum všeho dění! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar - centrum všeho dění!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 16Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Hospoda U Křivého G-
Přejdi na: