Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar - centrum všeho dění!

Goto down 
+3
Wichiten
Niiya
Wolfie
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorZpráva
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:13 am

Vypije na ex svoje pivo, a objedná dva panáky vodky. Jednu podá Viv. "Tak že seš to ty a ty tvoje pěkný nožky. Tak na zdraví." řekne a ťukne si sní.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:21 am

Trošku se zamotá k nožkám nic neřekne vezme si od Niiyi sklénku "Na zdraví" přiťukne, vyklopí to do sebe jak kdyby to dělala běžně zašklebí se "Ještě!" Pokyne hospodskému "Tentokrát na mě jo" Opět do do sebe vyklopí pak si uvědomí "Asi bych to neměla míchat??" Mávne rukou "To je fuk, když mi má být zle, tak pořádně!" rozesměje se "Víš co je na alkoholu nejlepší?" řekne směrem k Niiyovi "že když ho piješ nic ti není můžeš toho vypít kolik zvládneš" řekne jako kdyby to chlastala odjakživa přičemž ještě nedávno se toho nechtěla ani dotknout "OVŠEM" dodá důrazně "když se ráno probudíš je ti tak blbě jako kdyby jsi" zamotá se málem spadne ale zachytí se stolu "nevím co vypil jed - třeba" řekne opět nesmyslně.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:24 am

Nadzvedne obočí. A já si myslel, že mám sklony k alkoholismu. "Nechceš už jít domů?" zeptá se nenápadně. "Mám flašku ferneta, můžeš se ožírat i tam."
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:33 am

"FlaškuFerneta" lehce se zamotá opět " Hm..." chvíli přemýšlí jestli to vzít nebo né "no to by bylo fajn pít doma aspoň kdybych chtěla zvracet mám to blízko a nemusím se stydět kdybych to nestihla" trošku zachrochtá při myšlence že by zvracela rukou si podepře čelo "Dobřééé" plácne na stůl peníze a snaží se vykotácet z hospody cestou ke dveřím nabourá o židli nějakého chlápka "Jé sorry pane já nechtěla už jdu domů jo?" řekne mu a opět trošku zachrochtá smíchy. Když dojde ke dveřím prduce je otevře jen se drží kliky praští se sebou o zeď "Au!" vyprskne "jdu domů!" zavelí sama sobě vyjde ven. Pak se vrátí na okraj dveří ukáže na Niiyu a řekne "Ale ty jdeš taky?!!" řekne rázně "jestli né, tak se nebavim!" nafoukne tváře a kouká jeho směrem.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:37 am

Zaplatí svoje pití, dojde za Vivien, vytáhne ji z obchodu. Čumne ji do očí, trochu se ní přikrčí, vezme ji pod zadkem a kolem pasu a vyzvedne nahoru. Jde směr ubytovna. "Kdybych tě nechal jít po svých, tak se zabiješ."
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:41 am

Když jí začne zvedat nestačí se divit "Ale aspoň by byla sradna kdybych se zabila" Chytne se ho okolo krku. Přitom se furt pochychtává jak malá holka, i když ona vlastně je. Pak na chvíli ztichne a přemýšlí o tom i přesto jak je opilá že by se měla začít chovat opravdu tak jak by na svůj věk měla jako dospělá. Pak zakloní hlavu dozadu a kouká na hvězdičky "Blik blik"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 16 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar - centrum všeho dění!
Návrat nahoru 
Strana 16 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Hospoda U Křivého G-
Přejdi na: