Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar - centrum všeho dění!

Goto down 
+3
Wichiten
Niiya
Wolfie
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:10 am

Kývne. "No a o sobě." přizná po chvíli. Taky jí musíš vykecat všechno.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:17 am

Koukne se přes rameno "Ahoj Yug" teď se stydí dvojnásob pomalu jí nezná, vidí ji po dlouhé době a ještě takhle opilá Obrátí se zpět k Niiyovi "o mě a o tobě??" pořád musíš mít tak stupidní otázky??" Jak jsi se vyspal vůbec?" zeptám se "Yug dáš si něco se mnou?" obrátím se i k Yug "A ty Niiyo mohu ti něco objednat" teď vůbec nevím komu se mám věnovat dříve
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:20 am

"Jo, ale ne tak jak si myslíš." rychle zatřepe rukama v odmítavém gestu. "Vyspal jsem se dobře, ale ráno bylo jaksi prázdno. A objednávat mi nic nemusíš, dnes pít nebudu."
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:21 am

"Jak můžeš vědět co si myslím??" mrknu na něj "Dobře no víš chtěla jsem si rychle něco vyřešit a byla jsem nedočkavá"
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:24 am

To byla asi otázka pro mě... Od toho kluka... "Známe se, no, teda alespoň jsem Tě viděla." Nadechnu se a podívám se jendím okem na Vivien "Ne, děkuji, dneska mám jen vodu, bolí mě hlava" Nechápu, proč to říkám, když mě hlava nebolí... "Já půjdu" řeknu potichu a odkráčím na ubytovnu.
A ještě rychle dodám "Užijte si večer"
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:25 am

Zmateně se kouká za tou dívkou, pak jenom zavrtí hlavou a obrátí se k Vivien. "Ehm, no... ono to tak asi vyznělo. Jo, chápu." řekne ponuře.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:30 am

Obrátím se opět k Yug dobře respektuji to usměji se na ní "Dobrou noc Yug" obrátím se k Niiyovi a k našemu rozhovoru "Co je? Zašla jsem si za Elysión jak jsi mi včéra říkal" pousměji se
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:32 am

Kývne a zadívá se do prázdna. Ježiši marjá prostě ji buďto přefikni nebo nech bejt! poskakuje mu v myšlenkách malinký čertík.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:36 am

Vyvlékne se z jeho ruky "Dobře chápu" ...odvrátí se od něj a radši si ho nevšímá ten má teda náladu! "zaplatím" řeknu hospodskému ...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:38 am

Plácne na pult peníze za drink a beze slova odejde. Cestou nakopne popelnici a jde k sobě na pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:40 am

Když chci zaplatit Niiya mě předhoní když koukám na jeho záda zase je mi do breku ach jo udělám to co jsem chtěla tedy zaplatím a také odjedu z hospody rovnou domů
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 24, 2012 6:53 am

Sednu si objednám si rum a čumim do blba.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeTue Jul 24, 2012 9:48 am

Stačí už ne vlastně mi to ani nechutná piji to jen z nudy nebo hecu ?? Řeknu si opile v mysli Plácnu na bar hotovost a vyrazím ven směr k ubytovně.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 2:39 am

Dřepne si k baru a poručí si rum s kolou. Po chvilce ho vypije a dá si další. Možná se dneska střískám jak prase? Když můžou ostatní můžu já taky né?! Uvědomím si však že bych měla do určité doby počkat pokud se tu třeba neobjeví Hikari nebo někdo další, abych před nimi nevypadala, tak jak bych vypadala.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 7:51 am

Sedí tu už dost dlouho Kde jsou dneska všichni které znám ?? Posmutní fajn dneska se opiji jako prase! "Dvojitý rum ! Ale bez koly!" Křikne na hospodského, když jí nalije a podá vrhne to do sebe jak do bezedné jámy "Ještě!" Práskne skleničkou o stůl. Za chvíli jí má jak z praku. A jen se tak po motává.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:03 am

Vejde do hospody s hlasitým "Juch!" a sedne na nejbližší místo u baru.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:18 am

Totálně ožralá se obrátí ke dveřím jaký pako to tu vříská! když spatří kdo to je radši se opět obrátí. Do pr! Co ten tu dělá! Poslední dobou ho vídám dost často laškovně se usměje sama pro sebe. Seber se co to meleš ty huso?? To je přece jasný když spolu "spíte" v jedné posteli víc než často .. no ehm tak často zse né pousměje se.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:21 am

Všimne si Vivien. Prohlídne si ji. Ta je zas namrdaná... V duchu si dá facku. Jak to o ní mluvíš?! Mávne na ni.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:29 am

Všimne si že na ní mávnul a oplatí mu to, ačkoliv je rudá jak rak nejen z toho alkoholu ani nevím jestli za ním mám jít Pak si přece jen přisedne když dosedá na stoličku trošku jí podjede prdel a začne se hlasitě smát. "Pf" sklopí oči dosedne si a ještě se dochychotává. "Avoj" řekne mu lehce no dost opilím hlasem..
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:35 am

"Zase jsi pila?" zeptá se. Je z toho trochu rozpačitý. Více se mi líbí když je spokojená a voňavoučká, než takhle... potom uzná že jeho otázka je trochu nemístná. "A ani jsi mě nepozvala?" zasměje se.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:46 am

Podívá se na něj dost nevrle "To to na mě není dost vidět, mu musím mít ně nějákou průpravu přece né??" Zároveň se snaží být opilecky milá. "No jo no jo tak si na mě něco dej" a vezme ho kolem ramen a trošku s ním zacloumá.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:52 am

"Průpravu na co? A ne díky, já tu mám svoje pivo." ukáže na půllitr na stole.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:58 am

Ta otázka jí zaraví protože vůbec nemyslela že se na to zeptá "Ále jen tak" zachychotá se rychle "prostě prostě" mlží "prostěééé abych déle vydržela" nedořekne protože neví co má říct "abych vydrželáá třeba velké oslavy nebo tak něco" opět se zachychotá a lehce pozvedne ramena usrkne si svého pití. "Ok pivo a opravdu si nechceš dát se mnou něco tvrdšího Niiyó?" zamyslí se " Vlastně jsme si spolu ještě nedávali frťánka nebo jó?" zeptá se ho pak si vzpomene " Jó vlastně na té výpravě v Edanu tam jsem si ale" zamračí se "dávala zase jenom já" otočí k němu hlavu a prstem mu přejede po nose " Ty šibale!" trošku z cesty.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:04 am

Čumí na ni jak puk. Mele úplně z cesty a ještě ani neví o čem. uvědomí si. "Já bych si s tebou něco dal, ale potom bych tě domů musel odvléct." řekne tatínkovským tónem.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:08 am

"Déj si!" plácne ho po zádech ovšem né zase až tak mocně (Very Happy) "Hele" řeke a ukáže si na nohy "já mám nožky které mi slouží perfektne popřípadě" odmlčí se škytne si "Se domů prostě doplazím" zvážní a přitom vztyčí ukazováček.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 15 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar - centrum všeho dění!
Návrat nahoru 
Strana 15 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Hospoda U Křivého G-
Přejdi na: