Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Svatyně Elysión

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeMon Jun 18, 2012 4:06 am

Magické místo. Svatyně Elysión, místo nekonečné moudrosti. Právě tady se můžeš naučit nová kouzla. Stačí přijít a říct knize...
Svatyně Elysión Book_of_a_Wizard_by_st3to

Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 1:24 am

Jelikož jsem vůbec nevěděla kde toto místo je musela jsem se zeptat až jsem to našla krásné místo rozhlížím se když uvidím stojan s knihou to je ono? "Mám pár otázek" řeknu nejistě a čekám co bude
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 6:48 am

Ze závoje mlhy vystoupí vysoká štíhlá žena ve světlých dlouhých šatech. Je tak trochu průhledná. "Ptej se, Vivien Porrele."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 6:52 am

"Bude jich víc snad to nevadí" pohlédnu na krásnou ženu "První otázka mluvila jsem s jedním mužem o démonech kde je přesně najdu jak si je získám?? Vyberou si mě sami? Nebo si mohu já vybrat svého démona?" odmlčím se "Pak také chtěla bych se naučit nové kouzlo, ale chtěla bych démona i kouzlo zároveň mohu mít tyto věci naráz ? Nebo si myslíš že je lepší počkat udělat první to a pak to?" vyčerpávající "Můžou být démoni zlý na svého pána?" posmutním protože bych nechtěla schytat démona, který by mě neměl rád...
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:00 am

"Démoni se nacházejí všude, kde není magická bariéra." odpoví pomalu. "Smlouva mezi démonem a mágem není příliš častá, pouze pokud se démonovi zalíbí mágova duše a nemůže si ji vzít násilím, rozhodne se nabídnout uzavření smlouvy. Uzavření smlouvy s naučením se nového kouzla nemá nic společného, je tedy na tobě, co se rozhodneš získat první." chvíli mlčí, ve tváři má však stále stejný neutrální výraz. "Smlouva ukládá démonovi chránit mága před zraněním či smrtí, pokud toto dodrží, je pak jen na něm, jak se bude k mágovi chovat mimo své povinnosti."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:03 am

"Co znamená ta magická bariéra??" no vlastně "Spíš kde není?" asi jsem se zeptala moc zmateně
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:05 am

"Magická bariéra je něco jako silové pole, které chrání větší města před démony. Projít skrz magickou bariéru může jen dingo."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:08 am

"Ach tak" vzpomínám co jsem to ještě chtěla "Ano, démon může být zhmotněn v jaké podobě ? Jen zvířecí?? Nebo i lidské?"
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:12 am

"Démon může mít jakoukoli podobu. Dingo na sebe může vzít na veřejnosti podobu něčeho běžného - kočky, křečka, nebo i člověka - podle toho, jaký zjev má ve své démoní podobě."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:17 am

"Takže démona si nemohu vysnít? Jistě jak bych také mohla" usměji se i když trošku smutně "Poslední otázka jaká je pravděpodobnost že si mě démon vybere že se mu zalíbí má duše? A nabídne mi smlouvu. Souvisí to se zkušenostmi mága??" pak mě napadne ještě jedna otázka "Mohou mít dva lide živý stejného démona? Ač o tom vědí že ten druhý s ním smlouvu uzavřenou má nebo né?"
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:20 am

Tvou první otázku ignoruje, protože už sis na ní odpověděla. "Démon si vybere pouze člověka, kterého nemůže porazit. Existují však výjimky, ale to je nepravděpodobné. A démon může mít smlouvu pouze s jedním žijícím člověkem."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 7:25 am

"Děkuji ti za tvé odpovědi myslela jsem si že dnes vím co chci, ale trošku jsem pozměnila své plány" usměji se "Určitě za tebou příjdu" pak odejdu ještě jí zamávám co když se to nesmí ?? vyplaším se a radši pádím pryč
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 8:00 am

S igelitkou v ruce dojde do místnosti a mávne na Elysión, vycházející z mlhy. "Dneska ti to sluší, prdelko." houkne na ni rozverně. Potom se ale úctivě ukloní. "Chtěl bych se naučit nové kouzlo." řekne. "Chtěl bych něco über-coool!" dodá.

Elysión pozvedne jedno obočí, stále má však svůj typický pokerface. "Jsi otravný jako vždy, Niiyo Kobayashi." Poté přistoupí ke knize a nalistuje v ní jednu stranu. "Budiž ti dáno kouzlo: Hi no Ryuu."

Niiya se opět úctivě ukloní. "Děkuji, jsi štědrá." vezme svojí tašku s jídlem a rozejde se na ubytovnu.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 6:49 am

"Dobrý den jsem tu zase" zamávám a zasměji se "mám zase otázky" odmlčím se "jelikož jsem se vydala na quest s osatními z cechu" ona to stejně nejspíš ví proč jí to vykládáš? "jde o to jedna slečna tam zůstala víš co se s ní stalo dál?? Kde je ?"
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 6:58 am

Elysión nadzvedne jedno obočí ve výrazu 'co-ti-jebe', ale pak zas nahodí svůj dokonalý pokerface. "Nesděluji informace o jiných lidech."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:01 am

Podívám se jí do očí "Dobře..." a posmutním tak to vážně nevím co mám dělat "Tak prosím chtěla bych aspoň nové kouzlo"
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:04 am

"Máš nějakou konkrétní představu?"
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:05 am

"Dehydratace" řeknu ale nevím zdali jí to stačí.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:10 am

Natáhne před sebe ruku a na ní se zjeví sklénka s vodou. Podá sklenku Vivien.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:11 am

"Ehm...děkuji, ale co s ní mám dělat??" ... podívám se na ní tázavě...
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:13 am

Žena se zasměje a nechá sklínku zmizet. "To byl vtip. Budiž ti dáno kouzlo: Mizu o hiku."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:15 am

Zasměji se "Aha, ale byl to dobrý vtip" zakývá hlavou "Děkuji Vám Elysión" pomalu odcházím a přitom se dívám na ruce jako by se měli změnit či co ...
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 7:58 am

Vkročím dovnitř s jistým pocitem bázně a úcty. Tohle místo je opravdu majestátní i nádherné zároveň. Pohlédnu na starodávnou knihu. "Zdravím Tě, Elysión." Pronesu tichým hlasem a lehce se ukloním.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 11:16 pm

Žena vyjde z oparu mlhy. "Děkuji, Hikari Koyamo. Co zde hledáš?"
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitimeThu Jul 19, 2012 4:16 am

Ano, co zde vlastně hledám? Trochu sklopím hlavu. Mám velmi silné nutkání, vyptat se na Zaji, ale něco mi říká, abych to nedělala. Začínám být posedlá. Uvědomím si, ale překvapivě je mi to dost jedno. "Mám jednu prosbu." Objasním jí důvod mé návštěvy. "Byla by jsi tak laskavá a věnovala mi nové kouzlo?" Oči se mi už jen při té představě rozzáří.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svatyně Elysión Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně Elysión   Svatyně Elysión I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svatyně Elysión
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Cech-
Přejdi na: