Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Quest: Louka splněných přání

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 4:45 am

Louka obklopená lesy nacházející se na východě od městečka FuruSato.
Quest: Louka splněných přání Montreal__s_botanic_garden_ii_by_barbroute-d2y2j79
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:09 am

Po chvilce ptaní se a bádání dojdu až na onu louku je krásná přímo dech beroucí ale to co mě tu čeká se mi moc nelíbí proč bych měla brát roh jednorožci? proč jsem to neodmítla no teď už je pozdě. Sednu si pod strom a čekám zdali se jednorožec neobjeví. (Předpokládám že se neukáže hned)
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:13 am

Na louce krom několika veverek a ptáčků nic moc není. Po asi půlhodině se na okraji louka objeví malé bílé hříbátko s třpitivě modrou hřívou a malým růžkem na čele.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:17 am

Koukám kolem jestli něco neuvidím pff nuda když koutkem oka zpozoruji cosi třpytivého podívám se tím směrem a co nevidím malého krásného přímo okouzlujícího jednorožce srdce se mi sevře ještě víc než když jsem se dozvěděla co to vlastně pro toho alchymistu budu dělat to mám jako? Né né!! Sklopím hlavu pak se opatrně zvednu přitom jsem stále jako by skrčená a vydám se směrem k hříbátku. "Maličký pojď kě mě" snažím se ho nalákat i když je to dost absurdní.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:21 am

Prcek natáhne tvým směrem hlavu. Několik kroků poposkočí a za ním se objeví pravděpodobně jeho máma. Bílá klisna měřící zhruba 170 centimetrů v kohoutku, celá bílá s dlouhým, mírně zahnutým lesklým rohem. Změří si tě nedůvěřivým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:25 am

"No pojď ke mě" usměji se na něj a cítím se hrozně že ho tak lákám když poposkočí usměji se nad jeho roztomilostí. Náhle spatřím klisnu jisto jistě jeho matku. Podstoupím, když se jí podívám na roh vidím že je lehce zahnutý je mi smutno protože si dokážu představit proč "Co se ti stalo?" pokusím se jí zeptat, i když můj záměr tu je úplně jiný.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:29 am

Náhle se ozve hlasité hvízdnutí, které vyplaší oba jednorožce a utečou. Do ramene se ti zavrtá šíp. Na okraji louky stojí dívka držíc napnutou tětivu a míří na tebe hrotem dalšího šípu. Na rameni jí sedí jakýsi dravý pták a po její levici stojí rys. Dívka je oděná v kůži a kouká na tebe nenávistným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:33 am

Uslyším hvízdnutí a jednorožci utečou když ucítím bolest v rameni "Au k čertu !!!!" Chytnu se za rameno zařvu a hledám někoho kdo by byl něčeho takového schopen. Dívka kterou spatřím na mě stále míří. Vypadá to že jsem se dostala do pěkné šlamastyky "Proč po mě střílíš nic jsem neudělala!" Houknu na ní. A šíp ačkoliv to bolí se pokusím alespoň trošku zkrátit, aby mi tak netrčel z ramene.


Naposledy upravil Vivien dne Wed Jul 25, 2012 6:09 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:36 am

"Vím proč jsi tady!" řekne překvapivě vysokým dívčím hláskem. "A pokud chceš nějakému tvorovi odsud ublížit, musíš se dostat nejdřív přeze mne!" na potvrzení svých slov vystřelí další šíp.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:38 am

"Víš?" zeptám se zmateně "Dobře, dobře já nechci nikomu nic udělat, popravdě dost se mi to příčí"řeknu smutně protože mi nejspíš nebude věřit. Když po mě vystřelí další šíp jen tak tak uskočím.


Naposledy upravil Vivien dne Wed Jul 25, 2012 5:44 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:41 am

Ve vteřině složí luk a odběhne.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:43 am

"Počkej!!" Křiknu na ní "Kam utíkáš!" nevím jestli mám vyrazit za ní nebo zdali se ještě vrátí. Rozhodnu se že se za ní vydám. "Počkej prosím!" Snažím se o to aby zastavila.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:48 am

Dravec z jejího ramene slétne a přistane ti přímo v obličeji. Když odlétne, to dívce není ani vidu ani slechu. V dálce však uvidíš skupinku asi 6 jednorožců.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:56 am

"Leť pryč au!" Oženu se po dravci, ovšem nejspíš to byl záměr holka je fuč Super myslela jsem že roh získám třeba z mrtvého jednorožce nebo tak něco! Lituji toho že jsem sem chodila! Pak uvidím 6 jednorožců rozejdu se k nim když o něco zakopnu Malá mačetka. Chvíli váhám jestli jí mám vůbec zvednout. Já nechci! Nakonec jí vezmu a dám si jí za opasek. Když příjdu k jednorožcům blíže skrčím se do trávy. Jak to mám provést? Nechci jim ublížit. Ale úkol je úkol. Možná že když na ně zaútočím příjde zase ta holka pak bych se jí mohla zeptat jestli neví o mrtvém jednorožci. A taky doufat že to nebude vadit jí. Rozhodnu se jít jednorožcům tak jako předtím. Jednoho z nich se snažím pohladit.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:58 am

Skupinka je celkem v klidu, mladý jednorožec s výrazně stříbrným rohem k tobě skloní hlavu a zafrká ti do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:03 am

"Vy jste ale klidní hošánci" přece jen si ho odhodlám pohladit. "Nechci vám ublížit. Jenže nevím jak to mám provést, myslela jsem jestli třeba nevíte" už blbnu mluvím tu k jednorožcům. Přitom doufám, že se zase objeví ta holka. "Nevíte o nějakém svém mrtvém kamarádovi?? Třeba?" řeknu zvídavě a příjde mi to dost vtipné se je na to ptát ačkoliv je mi to asi prd platné.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:26 am

...
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:37 am

Když se delší dobu nic neděje rozhodnu se jednat. Jednorožce kterého jsem si hladila si vyberu jako oběť. Chudáček. Zašeptám "Mizu o hiku" pomalu sleduji jak mi do dlaně vstupuje voda z rožáčka zároveň pozoruji, že začíná být mírně malátný, až klesne na zem. Přestanu tak aby přežil a za pár chvil se zase normálně vzchopil.. Přijdu k jeho hlavě a třemi seky mačetou mu useknu roh. Když tak učiním mačetu si dám zpět za opasek. Roh taktéž. A snažím se co nejrychleji vypadnout.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:43 am

Když usekneš roh, začne mu z díry na hlavě vytékat světle červená krev. Po chvíli jednorožec naposledy vydechne. V tu chvíli na tebe vyletí asi tucet šípů. "Cos to udělala?!" zakřičí na tebe ta dívka z posledně. Jednorožci se dají na útěk.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:50 am

Jeden šíp se mi zavrtá do nohy Au! už zase! "Já-já..vím že to vypadá dost blbě kvůli tomu co jsem říkala předtím, ale nevěděla jsem že umře, původně jsem si s tebou chtěla promluvit, jestli nevíš o nějakém mrtvém jednorožci, ale utekla jsi" Řeknu na vysvětlenou. Tak jako před tím šíp zlomím. Když ke mě dívka kráčí ustupuji, ale předpokládám, že z toho nevyváznu tak snadno proto se mám na pozoru k použití kouzla, či mačety.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:52 am

"Lidi jsou zkažená rasa, měli byste všichni chcípnout!" řekne s nenávistí v hlase a pálí do tebe jeden šíp za druhým.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:57 am

"Ano to máš pravdu" řeknu jejím směrem ani nevím jestli chci bojovat, ale přece se nenechám zabít! Pár šípu se mi zabodne do těla. "Susei kaze!" vyvřísknu své kouzlo proti dívce. Voda jí smete aspoň na okamžik. Začnu utíkat pryč ačkoliv je to obtížné.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 7:01 am

Dívka se chvíli sbírá ze země. Poté se promění na jestřába a vydá se za tebou. Za letu tě pokadí a potom se po tobě střemhlav vrhne. Budeš trpět za to, cos udělala. Já to jen tak nenechám!
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 7:04 am

Když se ohlédnu dívka tam není pak mi cosi přistane na hlavě Fuj! podívám se nahoru, vidím jak se na mě řítí jestřáb. To to je ona ? Vytasím mačetu a začnu se s ní ohánět. Přitom mám jednu ruku volnou abych mohla použít kouzlo.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 7:07 am

Těsně než dopadne na tebe, promění se v medvěda grizzlyho a zarazí tě do země. Čouhat ti zůstane jenom ruka a noha. Na zbytku těla ti sedí veliký medvěd. "Grrr." zavrčí.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Sponsored content





Quest: Louka splněných přání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: Louka splněných přání   Quest: Louka splněných přání I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Quest: Louka splněných přání
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tabule s Questy
» Quest: švábi
» Quest: hlídání kočky (Hikari)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Městečko Furu Sato-
Přejdi na: