Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Náměstí Fakkunato

Goto down 
+2
Hikari
Wolfie
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeMon Jun 18, 2012 1:42 am

Na náměstí je v odpoledních hodinách poměrně živo, spousta obchůdků, kaváren, restaurací. V zimě Jarmarky a bály. Na náměstí najdete mnoho osob, ale mnohdy se zde potulují i opravdu zvláštní existence.

Spoiler:

Seznam podniků:

Potraviny u Aaeru
Obchod se smíšeným zbožím
Večerka Nightroad
Květinářství Hanabi
Papírnictví 'Tupé nůžky'
Zverimex 'Axel'
Útulek pro kočky i psy 'Inu&Neko'
Kovářství
Stáje 'Adrian Rubinski'
Trafika 'Zlomená cigareta'
Hotel a ubytovna
Hračkářství u Drocella
Fastofood 'Hladové okno'
Luxusní restaurace Gabriella
Nemocnice u křivého kříže
Nábytek 'Otec&syn'
Stánek s alchymii


Naposledy upravil Wolfie dne Fri Jul 20, 2012 4:25 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:21 am

Dojdu na náměstí a zastavím se u kašny. Zatímco se rozhlížím kolem, pomyslím si: Tak kde je sakra to květinářství?


Naposledy upravil Hikari dne Thu Jun 28, 2012 9:25 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:24 am

Květinářství je hned naproti tobě a ještě se tam dokonce svítí.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:26 am

Když ho konečně spatřím, vejdu dovnitř. "Haló? Je tu někdo?" Zavolám, když nikoho v obchodě nevidím.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:29 am

Zpoza květinového závěsu výjde stará paní o berličce a usměje se na tebe bezzubým úsměvem. "Co si přeješ, koťátko?"
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:36 am

Ko-koťátko? Vážně mi tak řekla? Tihle lidé jsou asi opravdu blázni do koček. Na nic jiného nemyslí. Prohlédnu si stařenu a trochu se vzpamatuji z počátečního šoku. "Ehm... Dobrý den paní." Nervózně se usměji. "Přišla jsem kvůli tomu hlídání kočky."
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:38 am

Žena si tě změří děsivým pohledem. "Když si na to troufáš... Přijď zítra ke mně domů." a podá ti papírek s adresou.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:44 am

Když si na to troufám? Tiše zuřím. Já jsem přeci lovec! Navíc může být ráda, že se té její kočky vůbec někdo ujme. Mrzutě si od ní vezmu papírek a přitom si dávám dobrý pozor, abych se nedotkla její ruky. Zamumlám slova na rozloučenou, ani nečekám na odpověď a vyjdu ven ze dveří.
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 2:00 am

Tady je ale lidí pomyslím si a náhle narazím do pouliční lampy, zajdu do uličky a vytratím se od těch otravných lidí.
Nakonec si půjčím knihu o nějakých mítických postavách a odkráčím směrem k ubytovně.
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeMon Jul 02, 2012 4:56 am

Zatímco přecházím náměstí, uvědomím si, že v ruce stále svírám meč. Nakonec na něj v boji ani nedošlo. Naštěstí je už tma, takže si těch pár lidí, co tu ještě zbyli, mé zbraně ani nevšimne. "Yurumeru." Zašeptám uvolňovací formuli. Avšak Kenshin nezmizí, jak očekávám. Meč se sice rozplyne, ale zato se objeví veliký, chundelatý, bílý pes. Strčí mi svou obrovskou hlavu pod ruku. Opřu se o něj bokem a zčásti tak přenesu svou váhu na něj, abych mohla šetřit zraněnou nohu. Podpírá mě celou cestu a já se tak díky němu dobelhám až k nemocnici. "Děkuji ti." Usměji se na něj a psu se zalesknou oči. Dokonce se mi zdá, že na mě mrkne. V našem klanu byli duchové vždy bráni spíše jako jen další prostředek k boji, ale z nás dvou se během let stali přátelé. Nebyla to první situace (a určitě ani poslední), kdy jsem za to byla ráda.



Druhý den z nemocnice odcházím. No, spíše se odkulhám. Nohu mi sice zpevnili, ale chůze mi pořád činí značné obtíže. Připadám si poněkud neohrabaně. Také se stále cítím unaveně a malátně. Nechci nohu zbytečně zatěžovat, abych si zranění třeba náhodou neobnovila, a proto zamířím přímo k ubytovně.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:39 am

Náměstí vypadá opravdu moc hezky v noci pomyslím si a zasměji se na pěknou scénérii No ono je hezký i ráno a odpoledne" uvedomím si to a připadám si jak blázen radši zamířím rychle k ubytovně ...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:42 am

Běží za Vivien, několikrát zakopne, avšak vždycky to vyváží a neupadne. Odkdy je tu ta země tak hrbolatá? postěžuje si. Potom konečně poběhne Vivien a chytne ji za zápěstí. "Počkej..."
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:45 am

Slyší za sebou rychlé kroky a úchop se otočím tím směrem a vystrašeně vykulím očí "Ach bože to jsi ty!" Trošku se uklidním, ale přece jen jsem pořád nervózní "Co?"
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:48 am

"Ehm, ehm..." přemýšlí co říct, promile alkoholu v krvi ho nutí přemýšlet o nemravných věcech. "Já..." ...já co? Vymysli něco blbečku, notááák. v duchu si nafackuje. Řekni něco inteligentního!
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:50 am

Zkoumavě se na něj podívám "Chceš jít se mnou domů?" jen doufám, že to nepochopí špatně a usměji se je rozkošný když je opilí
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:52 am

Domů? "Domů?" myšlenkama mu opět províří pár nemravných představ, ale rychle se je snaží vyhnat z hlavy. "To můžu?" zeptá se projistotu.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:55 am

"No doprovodit mě město je v noci sice moc hezké, ale bůh ví co se tu takhle na noc vynořuje za vykuky" zaraženě se však pousměji, protože vím jaký je. Navíc když se podívám v jakém je stavu nemyslím si že by mě dokázal bránit, ještě bych bránila já jeho. "Nebo se ti chce někam jinam než domů?" řeknu nakonec
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 10:58 am

Kouká na ni, pak si uvědomí, že stále drží její zápěstí a prozměnu zase čumí na jejich ruce. Potom zase zvedne pohled k ní. "Ehm, jo určitě." usměje se. "Teda myslím jakože tě určitě doprovodím."
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 11:08 am

"Dobře, tak tedy půjdeme" zavelím, přemýšlím o čm bych si s ním tak mohla povídat abych ho zaujala nebo ho spíš uchránila před spánkem někde na lavičce přece jen ta scéna v parku je ještě v mé živé paměti a zasměji se "Co dnešní trénink líbil se ti a těšíš se na to dobrodružství? Já jo protože jsem ještě nikdy na žádném takovém dobrodružství nebyla a říkám si jestli to není pro mě až moc velké sousto" hmmm... možná že ho to neuspí...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 11:11 am

Vydá se za ní a konečně jí pustí ruku. "No určitě to bude zajímavé... trénink byl... upalující" zasměje se. Moc rád by ji objal kolem pasu, ale jaksi se mu vytratila všechna odvaha, tak jenom přihlouple jde vedle ní.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 11:17 am

"A jsi vůbec v pořádku zachovala jsem se dost hnusně té tvé zkoušce klacku a besku možná jsem byla trošku naštvaná za to předtím myslím tím ... no to je jedno...." uznám, ale vlastně jsem nebyla moc naštvaná, jelikož jsem byla plně zaměstnaná tréninkem...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 11:18 am

"Jo jsem v pohodě." zavrčí podrážděně. Ten klacek jsi mi vážně připomínat nemusela.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 11:22 am

"To je fajn že je ti fajn" vtipné zformulování věty pomalu se ve vzdáleném horizontu začíná objevovat ubytovna "Už jsme skoro tam!" otočí se k němu a vidí jeho podráždění asi něco zbabrala, tak se zase otočí zpět vzhlížením na cestu aby snad nezakopla...."Něco tě rozezlilo?" vyřkne nakonec posmutněle.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 11:24 am

"Ne, to je v pohodě." ujistí ji. Fajn, až budem u ubytovny, něco udělám... prostě něco udělám. Jsi chlap, Niiyo, ch-l-a-p.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 11:33 am

Oddychla jsem si a jak jsem uvolnila ruce, které jsem měla do té doby stále v pevném stisku, podél těla ucítila jsem že se lehce dotkla Niiyi ruky, proto ruce rychle dala zpět do té samé pozice jako byly předtím "Omlouvám se" zním jak ustrašené káče.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí Fakkunato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Fakkunato   Náměstí Fakkunato I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí Fakkunato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Městečko Furu Sato-
Přejdi na: