Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Quest: hlídání kočky (Hikari)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 6:57 am

Jakmile se mi osten zaboří do nohy a zlomí kost, znovu se mi zatmí před očima. Tentokrát bolestí. Vidění se mi rozostří. Tohle není dobré. Znovu vytvořím energetické pole dostatečně velké na to, aby zakrylo ránu a já nevykrvácela. Zatímco se snažím udržet na nohou, znovu na démona vyšlu blesk, ale teď mířím přímo na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:01 am

Kočka je však rychlejší, vyskočí do vzduchu, sic se zaboří do stropu a zůstane tam viset, ale blesk jí mine. Ve chvíli ticha uslyšíš klíče v zámku a stařena, která ti zadala quest. Dobelhá se k vám do kuchyni a když uvidí tu spoušť a kočku zaraženou ve stropu, netváří se moc nadšeně. "Co je to tu za bordel?"
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:09 am

Otočím se za hlasem a obezřetně si stařenu prohlížím. Snažím se odhadnout, zda je pouhý člověk. Možná ani neví, co to doma vlastně má. Ale démoni jen tak z dobroty srdce nepomáhají a nechrání lidi. Nejspíš s ním uzavřela smlouvu. Nedá mi to a pořád se snažím přijít celé věci na kloub. "Vaše kočička si chtěla hrát." Pokrčím rameny a vyzývavě na ni hledím. Ani se nesnažím skrýt meč.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:14 am

Kočka sebou zamrská a s velikou ránou spadne na zem, přijde k ženě, začne se o ni otírat a vrnět. Žena ji podrbe mezi dvěma ostny a vyčítavě na tebe hledí. "To je sice hezké, ale to jste nemuseli zničit celý byt."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:25 am

Užasle na stařenu hledím. Vůbec se tomu vzhledu své kočky nediví. Určitě o tom ví. Zajímalo by mě, za co jí stálo zaprodat svou duši. "No, to už se stává, když si doma chováte démona jako domácího mazlíčka." Odseknu jí naštvaně a snažím se nevnímat stupňující se bolest v noze.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:30 am

"A co je na tom špatného?" zeptá se žena stále hladíc kočku. "Mimochodem, pokud už nic nemáš, ocenila bych, kdybys odešla, ať po tobě mohu uklidit ten nepořádek... Po této zkušenosti už rozhodně nikdy nebudu chtít od cechu žádnou pomoc." brble.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 8:07 am

Po slovech, které od staré ženy vyslechnu, začínám pochybovat, zda vůbec dokáže rozlišovat mezi dobrem a zlem. Nicméně se nezdá, že by pro ni démon představovat nějakou hrozbu a o pomoc evidentně nestojí. Možná tak s úklidem. Ale o to zase nestojím já. Trochu zavrávorám. "Jak myslíte." Odpovím jí a vrhnu nenávistný pohled na kočku. Také si myslím, že už je čas odejít. Když kolem démona procházím, meč mi v ruce zavibruje. Já vím Kenshine, také se mi to nelíbí. Souhlasím s ním a vyjdu ven z bytu. Na chodbě se opřu o zeď. Zhluboka se nadechnu a zavřu oči. Noha mě bolí čím dál tím víc. Chvíli tam tak zůstanu bez jediného pohybu, ale pak si řeknu, že už bych neměla návštěvu nemocnice odkládat ani o chvilku déle. U schodiště se ještě otočím a zadívám se na zavřené dveře. Pořád cítím tu ďábelskou auru.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 8:15 am

Kočka-démon naposledy vystrčí hlavu ze dveří, mňaufne na tebe a stařena za tebou dveře nadobro zavře.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Sponsored content





Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quest: hlídání kočky (Hikari)   Quest: hlídání kočky (Hikari) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Quest: hlídání kočky (Hikari)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hikari Koyama
» Tabule s Questy
» Quest: švábi
» Quest: Louka splněných přání

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Městečko Furu Sato-
Přejdi na: