Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park Tytania

Goto down 
+3
Vivien
Wichiten
Wolfie
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorZpráva
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeMon Jun 18, 2012 1:35 am

Park patří k nejhezčí části městečka, můžete tady relaxovat, seznamovat se... Je tu spoustu laviček, obchodů s párky v rohlíku a zmrzlinou.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:26 am

Místotoho aby šla ke svému pokoji se vydává do parku. Lehá si do trávy a pozoruje mraky život je krásný,když ho nikdo nekazí
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 2:58 am

Zahne do parku je tu tak krásně pokračujíc v chůzi se kochá okolím
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 4:29 am

Je tu už celkem dlouho, vychozená a proto se rozhodne jít domů tedy na ubytovnu
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeWed Jun 27, 2012 8:30 am

Probudí se , až když je tma. No bezva,celej den a večer prospím někdse v parku, né že by m ito vadilo.. sesbírá svojí osobnost a jde do hospody Nesnáším ten pajzl,ale kde jinde si dát skleničku? Nikde...
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:08 am

Moc lidí tu nevidím, to je fajn dneska nemám náladu na nikoho...
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:36 am

Kéž bych si plynula stejně tak hezky jako ty mraky usměji se, najednou ucítím jak mě něco šimrá na ruce áááá pavouk! zavřískám, ale uvědomím si, jak krásné ticho jsem narušila zpozoruji dva milence jak na mě civí, proto se jen usměji na omluvu a radši se vzdálím až přijdu ke krásnému vzrostlému stromu posadím se pod jeho obrovskou korunu která je plná švitořícího ptactva ... a opět upadám do snění ve svém světě...
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:41 am

Konečně jsem někde na vzduchu! Vyhrknu nahlas. Poté si uvědomím, že jsem to vyhrkla docela dost nahlas.
Jé, to je Vivien. Podívám se směrem k Vivien a vidím, jak má nepřítomný pohled. Mám jí pozdravit nebo chce být sama?
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:52 am

Zpozoruji Yug dneska nemám náladu na povídání, ale mrzí mě to říkám si v hlavě tak jí aspoň zamávám a usměji se.
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:58 am

Také zamávám. "Ahojky Akaoni a Vivien." a nechám je o samotě. Pomalu přidám do kroku a jdu směrem k hospodě. Snad měla Vivien pěkný den...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 8:40 am

Dojde na malý palouček uprostřed parku a rozplácne se na něm. Tráva je sice trochu vlhká a asi si zarazil do prdele větev, ale stejně zarytě pozoruje hvězdy a poslouchá zpěv cikád.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 8:51 am

Trhnu sebou, protože cítím jak padám k zemi Och to už je taková tma? Musím jít domů park je ve dne a v podvečer moc hezký, ale večer bůh ví co za individua tu pobíhá, oklepu se při pomyšlení na ty individua, vykročím si na cestu a v hlavně si přemítám písničku kterou jsem slyšela v dětství od své chůvy. V trávě zpozoruji ležící mrtvolu nemohu uvěřit svým očím je to mrtvola?? začínám se bát. Ale co když to je jen nástraha úchyl, který tu číhá na vhodnou příležitost aby někoho znásilnil?? Je tma a vážně nevím. Radši "to" obejdu aspoň o kousek abych měla možnost utéci...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 8:56 am

Všimne si, že kolem někdo jde a lekne se jak ďas. "Uií!!" vyjekne a pak si uvědomí, že zaječel. Kurňa, chováš se jak holka, blbe! Ale projistotu se vyškrábe do kleku a zkoumá co to kolem jde.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 8:58 am

uslyším zavýskání jak od myši kterou právě do svých drápů chytila kočka A lekne se a trošku se přikrčí nevím jestli utíkat utíkej ! Utíkej! Úchyl co řve jak vystrašená myš! stojí, ale jako přikovaná ....
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:03 am

Kurňa, kurňa, kurňa, co to jeeee? děsí se v duchu. Uch, vole, jsi přece mág, nechovej se jak poseroutka. opatrně nahmatá klacek, na kterej si předtím lehl a tiše zašeptá "Kakinochi." a klacek vzplane jasně oranžovým světlem, takže Niiya vidí před sebe. Konečně.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:07 am

E.T. mimozemšťan?? Že by si pro mě konečně přišel? A odplul se mnou ve svém korábu daleko do vesmíru pořád mám strach přes to světlo v té tmě nejde moc vidět radši se přece jen dám na cestu nastražím uši kdyby náhodou za mnou ten někdo vyběhl...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:09 am

Brzy ale zjistí, že v okolí 1 metrů jde vidět perfektně, dál už však ne. Vyškrábe se teda na nohy a zavolá: "Hej hou, kdo tam je?"
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:12 am

Teď na ní volá je to na ní ?? Ten hlas je mi známí, ale nemůže si vzpomenout kde by ho tak mohla slyšet bojím se nechoď ke mě! co chcete??!! ustrašeně se zeptá, ale má našlápnuto jenou nohou směrem ven z parku....
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:15 am

"Ehm... chci buráky... ale vy tady chodíte a děsíte mě, čéče!" houkne za ni. Ní? Snad je to ona.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:22 am

"Já žádné buráky nemám" buráky to si jdi radši do toho špinavého pazlu, tam ti je snad dají "Děsím já vás??!" otočí se k němu čelem a dá na svou větu trošku důrazu "Spíš vy mě! Pf"
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:23 am

Odváží se zvednout a opatrně dojde k postavě. "Hlavně teď neutíkejte nebo tak něco" doplíží se až k ní a posvítí jí do obličeje. "Vivien?" pozná ji udiveně.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:30 am

Proč mi svítíš do obličeje! přikrčím oči z té záře a lehce si zakryji obličej rukou Zná mé jméno takže mě zná z poza ruky která stíní obličej vykouknu zajímá mě kdo to je pak, vidí ten hezký obličejík "Niiyo?" proč zrovna on ? Co když radši nedomyslím přece jen po včerejšku si o něm myslí své....
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:33 am

Upřímně se mu uleví, že je to zrovna Viv a ne nějaký... něco jinýho. Uhasí klacek a rychle ji obejme. A stejně rychle ji pustí. Tak tohle bylo trapný...
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:37 am

Vykulím oči a opravdu se docela bojím proč mě sakra objímá ? co bych taky mohla čekat od chlapa přesto se na něj trošku usměji, ale rozpak je viditelný "Ahoj" po tom dvojitém šoku se nezmůžu na nic víc
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 9:39 am

"Eh, čau..." kousek poodejde a zase se vyplázne na zemi. Z toho alkoholu se mu motá hlava. "Co ty tu takhle v noci?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Park Tytania Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Park Tytania
Návrat nahoru 
Strana 1 z 18Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Městečko Furu Sato-
Přejdi na: