Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar - centrum všeho dění!

Goto down 
+3
Wichiten
Niiya
Wolfie
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorZpráva
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 6:58 am

"Aha, doufal jsem, že to bude od 1 do 100, ale když jinak nedáš..." znovu si ju celou prohlídne a odbornicky se poškrábe na bradě. "Devět celých osm."
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:00 am

Tak to je na mě až moc nemyslíš? Včera tu byli tři hezké slečny a ty mi dáváš tolik?! He, jak to? Nechceš mě urazit? dopila drink a objednala si další.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:02 am

"Jasně, jsi přesně můj typ. Až na to, že jsi na mě dost mladá... A máš modrý oči." mrkne na ni a objedná si vodku s džusem.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:03 am

A sakra, prej trochu mladá... je mi devatenáct, tobě nemůže být o moc víc, a nebo vypadáš mladě Pokrčila rameny a kouká Niiyovi zpříma do očí.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:04 am

"Tssss, jsem o šest let starší." taky jí čučí do očí, spíš z toho důvodu aby ji tim naštval.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:07 am

Nevěřím Zasmála se.pětadvacet? A kde?! Napila se drinku.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:09 am

"Chceš vidět občanku?" Hodí do sebe vodku z džusem a objedná si další. Potom zase upřeně pozoruje Wichiten.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:12 am

Kvůli mě jí nehledej. budu ti věřit Usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:15 am

Jak jsem zase skončila tady? Ptám se sama sebe, když vejdu do hospody. Zastavím se hned u dveří a rozhlédnu se po místnosti. Sakra, všechny stoly jsou už obsazené. Přemýšlím, zda zase odejít a nebo to risknout a k někomu si přisednout.


Naposledy upravil Hikari dne Thu Jun 28, 2012 7:18 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:17 am

"To jsem rád, že mi věříš" mrkne na Wich a všimne si nově příchozí. Moc ho nezaujme tak obrátí pozornost zpět k Wichiten.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:21 am

Tahle dívka tu byla včera... Copak že neházíš očkem po ní? jistě musí být příjemná společnost, né vyšinutý šílenec s velkou láskou k přírodě... Napila se svého drinku.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:22 am

"Svoje oči mám rád, nepotřebuju je nikam házet." mrkne na ni. "A navíc ty jsi mnohem hezčí. A přírodu mám rád taky." Co kecáš, dyť nesnášíš zeleninu...
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:24 am

Vždyt víš jak jsem to myslela, navíc já jí mám asi rádaši víc..i mouchy vyháním oknem ven než abych je zabila... Když rád tak rád...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:25 am

"Já mouchám nabídnu rohlík z máslem, nebudu je přeci vyhánět ven do té zimy." tak tohle zní hodně ujetě, poškrábe se ve vlasech. "Dělám si srandu."
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:26 am

Je mito jasné vážné pokývání hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:28 am

Nakonec si řeknu, že se tu během večera třeba objeví někdo známý a tak přejdu až na konec baru, kde se posadím a objednám si červený drink, který mi tu včera nabídla Yūg. Napiji se a zakuckám se. Panebože, zdá se mi to nebo to chutná hůř než minule? Vlastně mě to tady ani zas tak moc nepřekvapuje. Najednou si uvědomím, že ta dívka, který sedí také na baru spolu s nějakým mužem je ta ze včera, která před námi utekla. Původně jsem si myslela, že nemá ráda společnost. Ale vypadá to, že jsme jí nesedly spíše my. Trochu smutně se pousměji.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:29 am

S úsměvem kývne a pod ruku mu nějakým způsobem přijde nápojový lístek, tak se na něj mimoděk podívá a pročte si ho. Potom objedná dvakrát Jacka Danielse, pro sebe a pro Wich. "Doufám, že ho máš ráda."
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:31 am

Koukla se po dívce a kývla hlavou.Nějaká opvědomá,tu jsem musela vidět i někde jinde než včera tady.. Jo Niiyo promin za včerejšek,menší depka řekla to tak hlasitě že jí musela slyšet i neznámá dívka.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:34 am

"Jo v pohodě." zahučí a vmáčkne jí do ruky drink. Pak si s ní ťukne a kopne ho do sebe.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:36 am

Jestli se opiješ,neručím za to že se ráno neprobudíš trochu převálcovanej od země.... ten element je vážně nebezpečnej obzvlášt když já s ním moc neumím... pomalu ten drink vypila.
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:36 am

Trochu se na své barové stoličce zavrtím. To pokývnutí hlavou oné neznámé dívky patřilo mně? Asi si mě pamatuje ze včerejšího večera. Zdá se mi, že tu poslední větu řekla o něco hlasitěji, než bude nutné. Snaží se tak vysvětlit ten svůj nenadálý úprk? Jak milé. Pomyslím si a tak také trochu kývnu hlavou a přidám úsměv. Prohrábnu si vlasy a znovu se napiji. Ano, určitě je to hnusnější než minule.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:37 am

"Já a opít se? Prosímtě mám nějakou výdrž ne snad?" zasměje se. "A navíc já mám v plánu opít tebe a ne sebe."
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:38 am

Oplatila úsměv té neznámé dívky. Pochopila? Ano? To je dobře... Neara bych pak snášela vraždivé pohledy
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:43 am

Zachytím úsměv, který mi ta dívka oplatí. Vypadá to, že dneska už se opravdu cítí o něco lépe. To jsem ráda, že už nevypadá tak smutně. Nicméně musím přemýšlet, co se jí asi stalo tak zlého, že měla takovou náladu. Pak mě napadne, zda její společník není ten Niiya, o kterém mi vyprávěla Vivien. Jeho chování by tomu odpovídalo. Pomyslím si a protočím oči v sloup.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 28, 2012 7:48 am

Všimne si té dívky opodál, co stále čumíkuje našim směrem. Voyerka jedna... pomyslí si, a kývne na ní rukou, aby přišla blíž.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar - centrum všeho dění!
Návrat nahoru 
Strana 7 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Hospoda U Křivého G-
Přejdi na: