Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park Tytania

Goto down 
+3
Vivien
Wichiten
Wolfie
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next
AutorZpráva
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 8:42 am

Stále se smějíc se zvedá "No ještě něco??" řekne směrem k Niiyovi a Hikari ...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 8:54 am

"Já už určitě nic nemám." řekne a kecne do trávy.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 8:56 am

"No a Hikari? Jinak si půjdu asi dáchnout do hospůdky zasloužím si dneska něco k pití a uvolnění" snad tam půjdou se mnou... abych se tam nenudila a možná by jsme mohli ještě probrat ten zítřejší výlet
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 8:58 am

"No já už mám dneska taky dost." Jsem tak unavená, že bude zázrak, jestli zítra vstanu z postele. Zvlášť v tak šílenou hodinu. "Pokud si ještě jednou nechceš zkusit spojení těch našich elementů, tak hlasuji pro konec tréninku." Řeknu pomalu a podívám se na Viv.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 9:00 am

"Hospoda je úžasný nápad." při pomyšlení na vychlazený pivečko se mu začnou sbíhat sliny. "Ale já se asi nejspíš stavím se domů převlíct a něčím si napatlat ty popáleniny."
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 9:05 am

"Už nechci nic trénovat" zastydím se z toho jak ze mě vyprchala mé nadšení a nastupuje u mě lenost "Takže se mnou nikdo nejde? Nebo Ty ano Hikari? Aspoň na jedno?" tužebně na ní zamrkám očima "když Niiya půjde dom nebo pak příjdeš ??" .... ale asi půjdu opravdu jenom na jedno protože si vzpomenu v kolik hodin budu muset vstávat teď už se mi to tak super nezdá ...
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 9:07 am

"Já si pak na jedno určitě zajdu." mrkne na ni. "Ale teď už pujdu, snad se potom potkáme v té hospodě." řekne, zamává jim a odchází k ubytovně.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 9:08 am

Zamávám Niiyovi nazpět
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 9:08 am

Samou úlevou, že už nechce trénovat zavřu oči. Nejsem si vůbec jistá, zda bych to ještě jednou zvládla. Jsem sice hrozně unavená, ale když uvidím, jak prosebně se na mě Viv dívá, řeknu si, že nějaká ta sklenička mě třeba trochu vzchopí. A nebo mě to ještě víc udolá. Taky možnost. "Tak já s tebou na chviličku půjdu." Usměji se na Viv a oplatím Niiyovi zamávání.


Naposledy upravil Hikari dne Sun Jul 08, 2012 9:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 9:10 am

"Super, tak se tam vydáme" neznačím tělem směr trasy tedy ven z parku ku hospodě
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jul 08, 2012 9:13 am

Jen kývnu a vyrazím směrem, který naznačuje. Hned po prvním kroku se mi trochu zamotá hlava a tak zavrávorám. Za chvilku ale již znovu najdu ztracenou rovnováhu a tak pokračuji v cestě k hospodě.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:28 am

"Uzavřít smlouvu?" řeknu mu jak to myslí ? když vycházíme z opačné strany parku moc to tu nepoznávám, tak daleko jsem ještě nebyla
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:29 am

Kývne. "S démonem můžeš uzavřít smlouvu. Zavážeš se mu duší a on tě bude po zbytek života chránit. Takovým démonům se pak říkají dinga" vysvětlí jí.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:31 am

"Kde takového démona seženu? Ty takového máš?" zeptám se zvídavě, protože jsem si nevšimla že by Nii měl něco takového kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:34 am

"Kdekoli kde se vyskytují démoni... Ne, nemám." zamračí se. Vidí v dálce světla ubytovny a už se těší, až si dá horkou sprchu.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:37 am

"Mmm aha..." posmutním protože nevím kde se démoni vyskytují ale na další otázku se ho už nezeptám připadala bych si hloupě "Jsme tu!" pustím Niiyi ruku a pomalu se rozběhnu k ubytovně.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jul 16, 2012 8:44 am

Zamračeně kouká na Vivien. Dovleče se k ubytovně a vydá se po schodech do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 8:12 am

Doběhne do parku a rozrušeně najde nějaký strom. "Fajn, uvidíme, co to dělá." řekne, potom se pokusí uklidnit. Fuu, klid... nadechne se a řekne "Hi no Ryuu." ... ... ... Nic se neděje. "Héé? To je nějaký pokažený, ne?" Dojde ke stromu a položí na něj ruku. "Hi no Ryuu." řekne znova, ale stále se nic neděje. Našpulí pusu a zamračí se na strom. Naštvaně ho nakopne. "Hi no Ryuu." řekne a foukne. Nic. Natáhne ruku před sebe a natočí dlaň k nebi. "Hi no Ryuu." ... Nic.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 8:32 am

Naštvaně si sedne do trávy a podepře si bradu. "Dneska se mi nic nedaří." po chvíli se zvedne, obráší se a jde do hospody.
Návrat nahoru Goto down
Amaya

Amaya


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 06. 07. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jul 17, 2012 9:30 am

Pomalým krokem dojdu do parku a rozhlédnu se. Páni, tady jsem ale pěkně dlouho nebyla, uvědomím si. Marně pátrám v paměti, kdy to bylo, ale vůbec se mi to nedaří. Pokračuji tedy v chůzi. Minu několik osob, které si taky vyrazily na procházku, nebo jen tak posedávají na lavičkách a diskutují o více či méně zajímavých věcech. Dojdu k jedné lavičce, které je ve stínu a pohodlně se rozvalím. Dál bedlivě sleduji okolí. Jestlipak se už ostatní vrátili z té výpravy, zamyslím se.
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 6:50 am

Jde parkem a v hlavě se mu honí nový nápad. Přijde ke stromu u kterého včera trénoval. Ukáže na něj prstem "Hi no Ryuu." řekne a sleduje jak zpoza něj vylétne ohnivý drak a pohltí strom. Ten stihne jenom zašumět a je to něm. "Kůůůůůůůůůůl!"
S úsměvem se otočí a jde zpátky na ubytovnu, kde lehne a pustí si telku.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Jul 18, 2012 8:06 pm

Dojdu do parku a hned na začátku si sedu na trávu dám nad ní jednu ruku "Mizu o hiku" řeknu klidně, když se z půdy po trávě začne šplhat malé množství vody a začne proudit do mé ruky šimrá! ruku odtrhnu podívám se na ní a poškrábu se po šimrání, tráva už není tak zelená jako byla a půda také není tak kyprá zajímalo by mě zdali to funguje i na živých organismech? Něco mě napadne demonstrativně zamávám rukama ne ne to ne zvířatům ubližovat nebudu "Jedině těm zlým" řeknu si. "Dneska bych mohla Niiyu pozvat na oběd" pokud by chtěl ještě u mě nebyl. Vydám se zpět na ubytovnu k sobě domů.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 19, 2012 1:16 am

Sedne si a začne se svým novým kouzlem přitom pozoruje jestli někde neuvidí Hikari, nebo Niiyu i když pochybuje že by přišel.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 19, 2012 7:57 am

Trénování bylo dost bolí mě ruce a jsem naprosto vyšťavená budu odpočívat
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 19, 2012 8:07 am

Odcházím ze svatyně a ani nevnímám kudy jdu. Konečně jsem se dozvěděla to, po čem jsem pátrala tolik let. Ale... Všechny ty informace, které jsem dnes získala... Jedna zpráva horší než druhá. Vybaví se mi Niiyův obličej. Sice vím, že on na tom, co se stalo, nenese žádnou vinou, ale poprvé za tu dlouhou dobu můžu svůj vztek konkrétně zaměřit. Vzpomenu si, jak milý na mě byl na Edanu. Sakra! Zakleji v duchu a prudce vymrštím ruku od těla. Z dlaně mi vylétne blesk a zasáhne strom, který stojí nedaleko. Mé kouzlo zlomí jednu větev a ta s žuchnutím dopadne na zem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Park Tytania - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Tytania   Park Tytania - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Park Tytania
Návrat nahoru 
Strana 7 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Městečko Furu Sato-
Přejdi na: