Furusato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furusato

Máme mapku, podívejte se na ni a řiďte se podle ní ;)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar - centrum všeho dění!

Goto down 
+3
Wichiten
Niiya
Wolfie
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
AutorZpráva
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:21 am

"Je nějaký příklad nějaké osobnosti, která je silnější?" Upiju vody a objednám si ten červený drink jako obvykle. "Neřekla bych, že jsem dobrý člověk, ale ona je uričtě dobrá kočka" Tak to zní opravdu divně.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:24 am

Třeba vůdce cechu,nebo jiní lidé,neznám je všechny, neměla jsem čas je poznat..." To si piš že je dobrá kočka, na to že jí je deset je nejlepší přítel,vlastně od smrti rodičů jediná rodina..... "Třeba v sobě skyrýváš nějaké světlé stránky, všichni nejsme jen černí nebo bílí.... Zálěží na tom jak se člověk chce chovat.. Odkdy ty děláš takovéhle moudra? Napila se drinku.
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:29 am

"To ano, ale já se snažím vyhýbat se bojům, světlých stránek moc není, ale každý je nějaké má." Holka má docela dost rozumu. A jen tak prohodím "Určitě máš mnoho světlých a bílých stránek, to poznám zase já." Otočím se k barmanovi a obejdnám si brambůrky pro dva-pro mě a Wichiten.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:33 am

"aha,to já zas nechci zbytečně skrápět krví zemi, ale kdybych našla vrahy mojí rodiny... nebyla bych moc hodná holka, a světlých stránek? Když to říkáš... Pochybuji že jich pár mám,ale tak dobře Napila se drinku a objednala dva s méně alkoholu. "douifám že ti to bude chutnat, z toho co tu maj to chutná asi nejlépe"
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:38 am

"Dobrá úvaha" Kdyby mi umřeli rodiče, taky bych chtěla zabít vraha.
"Děkuji", ochunám drink a dodám "Je opravdu dobrý, skoro jako ten můj neoblíbenější červený, taky nemá mnoho alkoholu a mně docela chutná i když zase vím, že není moc dobrý pro tělo." Možná si občas objednám i ten, co mi právě podala Wichiten, ale nad můj červený nic nemá. "Tu máš" podám na oplátku Wichiten malou misku brambůrek se solí.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:42 am

"Díky" vzala jednu brambůrku do pusy a snědla jí "to já jsem od devíti let sama,rodiče jsem našla mrtvé a utekla jsem, pak jsem našla Beauté,jako tříměsíční kotě, tak jsem se potulovala až sem zjisila že mám element tak jsem se přidala do cechu" Tak moje milulost schrnutá.... "Ty jsi žila klidný život že? Zvědavá.
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:49 am

"To je mi líto, ale ostatně s tím nic neudělám, nebudu to dále rozbírat." Podívám se provinile dolů na boty a opět oči obrátím na Wichiten. "Ale Beauté je určitě ráda, že jsi ji našla, já jsem žila většinou jenom s matkou, ale ona hodně pije, takže ji nemám příliš v lásce otec cestuje a moc ho neznám. Mám jen sestru Liynu. Máme k sobě velice blízký vztah (nejen jako sestry), ale už jsem jí neviděla půl roku, protože odjela, ale nikdy nezapomenu na její fialové vlasy a černé oči..." Zase se moc rozepisuji. "Omlouvám se, zase mluvím jen o sobě, ráda bych se dozvěděla i něco o Tobě"
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:52 am

V pořádku, j á raději poslouchám. Můj život je nezajímavý.... a kdyby nebylo elementu jsem jeden z mnoha kdo žeji sám bez rodičů... Dala si do pusy další brambůrku Na to že se člověk tady bojí něco sníst chutnají dobře...
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 8:58 am

"Též raději poslouchám, ale někdy to přijde a já se vypovídám jako u spovědnice, přitom stejně vím, že toho druhého nudím, vlastně už neříkám moc své názory, protože jsem se už docela podřídila všem ostatním lidem." Napiju se červeného cosi, potom vody a nakonec slupnu hrstku brambůrek, které jsou docela křupavé a křehké. Na uto hospodu jsou dobré.
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 9:05 am

" Ono je lepší se někdy někomu svěřit,člověk se pak necítí sám a nebo špatně..." Ah je hodně hodin asi bych měla jít... "Omlouvá mse ale už půjdu jsem ospalá.." usmála se, dopila drink naházela do sebe brambůrky,zapaltila se a míří ke dveřím. "Měj se, hezky jsem si s tebou pokecala" umásla se na Yug(nwm jak se dělá ten znáček na d u XD) a odchází na pokoj.


/// Vedle enteru - nad shiftem je tlačítko na kterém jjsou dvě tečky vedle sebe, tak ho podržíš a zmáčkej u Very Happy = ü xD - Wie
Návrat nahoru Goto down
Yūgake

Yūgake


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jun 29, 2012 9:09 am

"Já také půjdu", usměji se též a odkráčím do ubytovny, kde se již těším na Rasputina a rybičky.
(Nevadí, klidně to piš jako "Jug")
Návrat nahoru Goto down
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:44 am

Vešla do dveří a šla až k výčepnímu. " Brý den.Prý potřebujete pomoct" usmála se mile na něj.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:47 am

Výčepní odhalí svůj úsměv ve kterém mu chybí několik zubů. "Tebe tu celkem často vídám, kotě. Takže tys přišla kvůli těm švábům?"
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:52 am

K-kotě? "Jistě" Prohlárábla si rukou vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:55 am

Chlapík se tváří trochu pochybovačně "Nejsem si jistý, jestli to zvládneš... Těch potvor je dost... A jsou velký.... Ocenil bych, kdybys vzala někoho dalšího, ale pokud trváš na tom, že půjdeš sama, nebudu ti do toho kecat."
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Wichiten

Wichiten


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeMon Jul 02, 2012 6:23 am

"Pravděpodobně nikoho neseženu takže.." Pokrčila rameny
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeMon Jul 02, 2012 6:33 am

"Fajn, tak pojď za mnou..." řekne a odvede tě do skladu. Hned jak vejdete, vidíš všude kolem spoustu a spoustu velikých, červeno-černých švábů, cca 10-20 cm dlouhých a dlooouhýma tykadlama.


->> odteď budeš quest plnit v příslušném tématu, né tady Wink
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jul 06, 2012 5:31 am

Pořád stejné sednu si k baru a objednám si rum s colou chvíli posedím,třeba se objeví někdoznámí, přece jen, ale nemám moc času, takže to vypadá jen na jednu sklénku mého oblíbeného drinku.
Návrat nahoru Goto down
Wolfie
Admin
Wolfie


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 17. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jul 06, 2012 8:46 pm

Úplně na konci baru sedí drobná, stará, pokrčená postava s jiskřičkou v oku a vyčkává, když přijde nějaký tým vzít si nový quest. Sám pro sebe se tiše a zlověstně zasměje a přihne si vodky.
Návrat nahoru Goto down
https://fakkunato.forumczech.com
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Jul 07, 2012 7:30 am

Opatrně vklouzne do hospody a usadí se ke svému oblíbenému místu v baru. Já vím, já vím, říkal jsem, že nebudu pít, ale jeden půllitr mi neuškodí. Tak si směle objedná pivko a pozoruje okolí.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Jul 07, 2012 7:33 am

Vleze do hospody chvíli se rozkoukává a uvidí Niiya mám za ním chodit, po tom co udělala minule ale i tak se musím smát když si na to vzpomenu přece jen se rozhodnu pomalým krokem jdu ke stolu kde sedí "ahoj Niiyo zase tady chodíš vůbec někam jinam?"
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Jul 07, 2012 7:35 am

Usměje se na Vivien. "Ahoj, ale jo, včera jsem tu náhodou vůbec nebyl." pochlubí se a řádně si ji prohlídne. Sic se snaží pohledem nezabrzdit na určitých místech, ale moc se mu to nepovede. Rychle však stočí pohled zpět k její tváři a zazubí se.
Návrat nahoru Goto down
Hikari

Hikari


Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 26. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Jul 07, 2012 7:38 am

Otevřu dveře do hospody a pomalu vejdu dovnitř. V ruce pevně držím papír, který jsem sebrala v cechu. Rozhlížím se po místnosti ve snaze zahlédnout nějakou známou tvář, ale přes cigaretový dým toho moc nevidím. Rozkašlu se a udělám pár kroků směrem do místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Vivien

Vivien


Poèet pøíspìvkù : 1300
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Jul 07, 2012 7:39 am

"No, tak to jsi šikula!!" pochválí ho povšimnu si, že si mě celou prohlíží trošku se zastydím, ale vlastně mi to ani nevadí "Chtělo by to už konečně nějakou akci!!" Vykřiknu vzrušeně pak si ale uvědomím, že to asi bylo až moc nahlas a trošku se zase zkroušeně shrbím do své dětinské ulity, Niiyovi zuby mě upoutají, chvíli na ně koukám a úsměv oplatím
Návrat nahoru Goto down
Niiya

Niiya


Poèet pøíspìvkù : 793
Join date : 18. 06. 12

Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Jul 07, 2012 7:42 am

"Jo to by chtělo..." stále ji hypnotizuje pohledem. Potom ale zaslechne kašel a podívá se tím směrem. To je ta ze včerejška... Hibari... Hiraki... nebo tak nějak...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar - centrum všeho dění!   Bar - centrum všeho dění! - Stránka 10 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar - centrum všeho dění!
Návrat nahoru 
Strana 10 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Furusato :: Hra :: Hospoda U Křivého G-
Přejdi na: